شرکت آدیش پاد مهر به منظور ارائه بهترین خدمات و با کیفیت ترین تجهیزات با اتکا به نمایندگی های مختلف و معتبر بین المللی خود که در ذیل به برخی از آنها اشاره می شود، قادر است، بهترین پیشنهادات فنی و مالی خود را در اسرع زمان به مشتریان و کارفرمایان عزیز ارائه دهد.

شایان ذکر است، به دلیل احتمال بروز مشکل برای برخی از شرکای خارجی ( بیش از 6 شرکت) بدلیل تحریم ها، امکان نشر اسامی برخی از این اسامی وجود ندارد. خواهشمند است جهت دریافت رزومه کامل و لیست نمایندگی ها، با شرکا آدیش پاد مهر تماس حاصل فرمایید.

- نمایندگی رسمی و قانونی شرکت زیمنس سوییس (دارای قرارداد کتبی و رسمی)

- نمایندگی انحصاری شرکت DSPA هلند

 

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.